Katriin Kalling

Kas sul on terviseprobleeme, millele pole siiani lahendust leidnud? Kas sa soovid oma toitumist tervislikumast muuta, kuid ei tea kust alustada? Kui jah, siis saan Sulle abiks olla. Individuaalselt lähenedes aitan Sul teha teadlikke, maitsvaid ja tervislikke toiduvalikuid, mis panevad Sind nii seest kui väljast särama! Lisaks aitan leevendada ja ennetada toitumise abil erinevaid terviseprobleeme.

Olen lõpetanud Annely Sootsi Tervisekoolis toitumisnõustaja-, tervisenõustaja toitumise alal- ja toitumisteraapia õppe. Jätkan õpinguid funktsionaalse toitumise terapeudi erialal. Hoian ennast kursis viimaste teadusavastustega toitumise alal.

Mind huvitab eriti põletikuvastane toitumine ja oma soolestiku mikrofloora eest hoolitsemine, kuna see on mind ennast palju aidanud. Inimesed muudavad oma toitumist erinevatel põhjustel. Enamik neist hõlmab valu, väsimust, seedeprobleeme, nahaprobleeme, depressiooni, liigset kehakaalu – toitumisteraapia võib kõigi nende probleemide puhul suureks abiks olla. Mulle on oluline, et veganid ja taimetoitlased saaksid informatsiooni tervisliku toitumise kohta.

Võta ühendust: kallingkatriin@gmail.com