Toitumisterapeudina lähenen personaalselt ja pühendunult. Süvenen Sinu toitumisharjumustesse, terviseprobleemidesse, elustiili, vaatan analüüside tulemusi ning sellest lähtuvalt leian seoseid ja koostan teraapiaplaani, mis hõlmab nii toitumise kui elustiili muudatusi, kvaliteetseid toidulisandeid ja vajadusel funktsionaalset testimist. Toitumisterapeudina aitan sul vabaneda terviseprobleemidest, pakkudes tööriistu, teadmisi ja täpseid juhiseid, mida vajad, et võtta vastutus enda elu eest ja saada tagasi hea enesetunne.

Olen lõpetanud Annely Sootsi Tervisekoolis toitumisnõustaja-, tervisenõustaja toitumise alal- ja toitumisteraapia õppe. Jätkan õpinguid funktsionaalse toitumise terapeudi erialal. Hoian ennast kursis viimaste teadusavastustega toitumise alal. Pean oluliseks pidavat õppimist ja teadmiste täiendamist, et saada parem arusaam tervikpildist. Samuti pean oluliseks kogemust ja selle põhjal õiges suunas edasi liikumist.

Olen läinud süvitsi naiste tervise toetamisega läbi hormoonide tasakaalustamise. See hõlmab hormoonide tasakaalustamist, soolestiku ja detoksifikatsiooni toetamist, veresuhkru tasakaalustamist ning põletiku vähendamist. Hormonaalse tasakaalutuste sümptomid on akne, ärevus, väsimus, peavalu, puhitus, veepeetus, magusaisud, valulik ja ebaregulaarne menstruatsioon, rindade valulikkus/paistetud, depressioon, kaalutõus, madal libiido, polütsüstlised munasarjad, uneprobleemid jm.

Kui soovid toetust ja abi olen Su jaoks olemas – broneeri aeg konsultatsioonile.

Katriin Kalling